Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Yozgat Valiliği, Yozgat Belediyesi ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Yozgat Bozok Üniversitesi, Bozok Teknopark ve Sorgun İŞGEM tarafından desteklenen “Genç Fikirler Fabrikası” iş fikri yarışması başvuruları başlamıştır.

Yozgat Valiliği, Yozgat Belediyesi ve  Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Yozgat Bozok Üniversitesi, Bozok Teknopark ve Sorgun İŞGEM tarafından desteklenen “Genç Fikirler Fabrikası” iş fikri yarışması ile Türkiye’de ticari değer taşıyan, gençlere istihdam olanağı sağlayabilecek yenilikçi iş fikirleri olan genç girişimci bireylerin veya takımların iş fikirlerini Yozgat’ta hayata geçirmelerinin teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

Toplam Ödül Değeri 300.000₺

 

Birincilik Ödülüİkincilik ÖdülüÜçüncülük Ödülü
40.000₺30.000₺20.000₺

 

 

  
Seçilen en fazla 10 projeye, her proje için toplam 10.000 ₺‘ye kadar prototip giderleri desteği Seçilen en fazla 3 projeye 1 yıl boyunca Teknopark veya İŞGEM hizmetleri desteği Ön değerlendirme aşamasında seçilen takımlara girişimcilik kampı eğitimi

Değerlendirme neticesinde en fazla 10 takıma destek verilecektir. Yarışma kapsamında 10 takımın destek alacağı taahhüt edilmez. Ayrıca ödül serbest kullanım nakit destek olarak verilmeyecektir, onaylanmış prototip üretim planı çerçevesinde malzeme ve hizmet alımlarının ardından ödeme yapılacaktır.


Detaylı bilgi için tıklayınız. 


158 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.877228.9929
Euro31.134931.2597
Hava Durumu
Saat